بازگشت
     
عنوان خبر میرصادقی: هیأت تهران متحول شده / صابری خدمات زیادی انجام داده است
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۳/۲۳
ساعت خبر :11:41
شرح خبر :

به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان تهران، استاد امیر میرصادقی، برای جامعه تنیس روی میز تهران و کشور کاملا شناخته شده است و نیاز به تعریف و توصیفی ندارد. اولین رئیس فدراسیون بعد از انقلاب، سرمربی اسبق تیم ملی و گزارشگر و تحلیلگر و مدرس در تلویزیون ایران و نیز در مطبوعات سوابقی است که او در تنیس روی میز ایران دارد و این روزها کارهای تحقیقاتی را انجام می‌دهد، به دنبال تالیف کتابی است و می‌خواهد اطلاعات کسب شده خود در 57 سال گذشته را جمع بندی کند.

 

او در گفت‌وگو با سایت هیأت تهران اظهار داشت: این روزها با وجود اینکه بازنشسته شده‌ام کارم از شاغلین بیشتر است و تمام وقتم را برای تدریس و نوشتن برای تنیس روی میز گذاشته‌ام، از آمادگی جسمانی تا تاکتیک و مسائل روحی و روانی. حدود 100 شاگرد در فضای مجازی مانند تلگرام و فیس بوک دارم که به آنها مسائل مختلف این رشته را آموزش می‌دهم.

 

استاد میرصادقی در خصوص وضعیت هیأت تهران می‌گوید: از زمانی که حمیدرضا صابری آمده وضعیت هیأت  و تنیس روی میز پایتخت کاملا متحول و به نوعی جوان شده است. تمام مشکلاتی که پیش از این وجود داشت به خصوص مسائل مالی کم کم توسط او در حال برطرف شدن است و من بابت این فعالیت از وی تشکر می‌کنم. حدود 20 سال است که او را می‌شناسم، پاکی، سلامت او برای همه ثابت شده است و در هیأت تهران خدمات زیاد و بزرگی را انجام داده است.

 

این پیشکسوت تنیس روی میز ادامه داد: گام‌های بلندی در هیأت تهران برداشته شده و برای رسیدن به اوج، نیاز به زمان است و مسولان ورزش نیز باید این فرصت را بدهند. صابری حتی با این شرایط شایستگی کسب پست‌های مهم در فدراسیون را نیز دارا می‌باشد.

 

وی در مورد برگزاری جام رمضان که برای بزرگداشت او  برگزار می‌شود، گفت: خوشبختانه احترام به پیشکسوتان در تهران بازگشته است و دوستان هیأت لطف کردند و یاد پیشکسوتانی مانند من بودند که به همین دلیل از آنها تشکر می‌کنم. خودم 3، 4 ماهی است که نتوانسته‌ام تمرین کنم، اما کم کم باید باز هم شروع کنم.