بازگشت
     
عنوان خبر عباسی: وضعیت هیات نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است/ می‌خواهم به المپیک بروم
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۲/۱۷
ساعت خبر :17:38
شرح خبر :

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز استان تهران، یکی از جوانان آینده دار تنیس روی میز تهران و ایران بدون شک امیررضا عباسی خواهد بود. متولد 79 است و از 5 سال پیش این رشته را در غرب تهران آغاز کرده است و هدفش در آینده رسیدن به پیراهن تیم ملی بزرگسالان و حضور در المپیک است.

 

عباسی در مورد شروع فعالیتش گفت: از 5 سال پیش در منطقه بلوار فردوس و در باشگاه آینده سازان  کارم را آغاز کردم و اولین مربیانم هم آقای شتایی و فرجی بودند.

 

او بعد از 5 سال حالا به عنوان نفر سوم مسابقات انتخابی جوانان کشور شناخته می‌شود.

 

جوان آینده دار تنیس روی میز تاکنون مقام های زیادی از جمله اول تیمی آموزشگاه‌های کشور، مقام‌های اول، دوم و سوم آموزشگاه‌های کشور را کسب کرده و از همه مهمتر در مسابقات تور ایرانی نفر سوم تور ایرانی در اراک شده است.

 

این بازیکن ملی‌پوش در مورد اینکه هدفش برای آینده چیست، می‌گوید: مثل هر بازیکن دیگری می‌خواهم به تیم ملی بزرگسالان برسم و تمام تلاشم را خواهم کرد، اما هدف اصلی‌ام حضور در المپیک خواهد بود.

 

وی با اشاره به تمرینات روزانه‌اش گفت: روزانه 3 تا 6 ساعت تمرین می‌کنم و اگر اردویی باشد، تمام وقتما‌ن صرف تمرین خواهد بود. بیشتر اوقات هم در خانه تنیس روی میز تهران در حال تمرین هستم.

 

عباسی در مورد شرایط هیات تنیس روی میز و کمک های این هیات عنوان کرد: نسبت به گذشته وضعیت خیلی بهتر شده و مسئولان هیات حمایت زیادی از از بازیکنان می‌کنند تا آنها هم با آرامش بیشتری کار کنند.

 

وی در پایان در مورد مسابقات آینده خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی جوانان آسیا تیرماه در کره‌جنوبی برگزار می‌شود که قرار است 4 نفر اعزام شوند.

 

انتهای پیام/