بازگشت
     
عنوان خبر دالایی: برنامه مدون برای استعدادیابی داریم/ باید اردوهای شبانه روزی برگزار کنیم
تاریخ خبر : 1396/01/29
ساعت خبر :18:50
شرح خبر :

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز استان تهران، مقوله استعدادیابی در ورزش یکی از بحث‌های مهم برای پشتوانه سازی و موفقیت در آینده هر رشته ای است و در هر ورزشی که این پروسه با موفقیت و برنامه ریزی خوب دنبال شود، حاصل آن با کسب نتایج قابل قبول همراه خواهد بود.

 

 

 

هیات تنیس روی میز استان تهران نیز از زمان ریاست حمیدرضا صابری، به این مقوله اهمیت فراوانی قائل شده و نتیجه آن در یک سال گذشته کاملا مشخص است.

 

 

 

ابوالفضل دالایی که به تازگی مسئولیت این کمیته را برعهده گرفته است، از برنامه‌های این کمیته گفته است که در زیر می‌خوانید:

 

 

 

دالایی در مورد اهداف این کمیته اظهار داشت: برنامه مدونی برای این کار طراحی کرده‌ایم که بلند مدت است و می‌خواهیم تا پایان دوره ریاست فعلی آن را به ثمر برسانیم. هدف اصلی ما پشتوانه سازی است و به دنبال فراهم کردن بستری هستیم که قهرمانان خوبی را در آینده تحویل جامعه تنیس روی میز ایران بدهیم که بتوانند در آسیا و جهان افتخار آفرینی کنند.

 

 

 

وی گفت: بحث‌های آموزشی ما کاملا حرفه‌ای و آکادمیک خواهد بود و با حمایت خود خانواده‌ها و با به کار بگیری مربیان سطح بالا و خارجی کار را آغاز می‌کنیم و حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. از سوی دیگر به دنبال ایجاد خوابگاه برای تمرینات شبانه روزی هستیم.

 

 

 

مسئول کمیته استعدادیابی هیات تنیس روی میز تهران با اشاره به فراخوان بزرگ استعدادیابی در سطح تهران عنوان کرد: قرار است این کار اردیبهشت ماه انجام شود و به همین منظور جلسه‌ای را با مسئولان آموزش و پروش نهران برگزار می‌کنیم و معتقدیم بدون همکاری آموزش و پرورش این کار امکانپذیر نخواهد بود.

 

 

 

وی ادامه داد: مرحله بعد این فراخوان شناسایی افراد مستعد خواهد بود که نفراتی که انتخاب می‌شوند، در خانه تنیس روی میز تهران تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 

 

 

دالایی اظهار داشت: فرایند استعدادیابی هر ساله انجام خواهد شد و در هر دوره نقاط قوت و ضعف کار را شناسایی می‌کنیم. از مربیانی که بتوانند در بخش پایه کار کنند، استفاده خواهیم کرد تا این کار را گروهی پیش ببریم.

 

 

 

انتهای پیام/