بازگشت
     
عنوان خبر فرجی: هدف ما آموزش، معرفی و بها دادن به مربیان فعال استان تهران است
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱/۲۷
ساعت خبر :14:19
شرح خبر :

 

به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان تهران، رضا فرجی مربی نام آشنای تنیس روی میز استان تهران و کشور به تازگی ریاست کمیته مربیان هیات تهران را برعهده گرفته است و با پشتکار و سابقه‌ای که او در کارنامه خود دارد، می‌توان امیدوار بود که مربیان تهرانی به جایگاهی که استحقاق دارند، برسند.

 

فرجی در صحبت‌های خود با سایت هیات تنیس روی میز استان تهران اهم برنامه‌های خود در این کمیته را جذب مربیان فعال آکادمی‌ها، جذب مربیان فعال استان، جدا کردن مربیان فعال از غیر فعال دانست و عنوان کرد: مربیانی که فعال هستند و زحمت می‌کشند، در مسابقات داخل استان و خارج به عنوان مربی تیم‌های تهرانی حضور خواهند داشت و از این طریق می‌توانند کسب تجربه کنند.

 

وی با اشاره به اینکه برای کمیته مربیان حدود 4 ماه با صابری، رئیس هیات تهران مذاکره داشتیم، گفت: من آمده‌ام که کار کنم. یک سری خواسته‌ها هیات از من دارد و بالعکس. تلاش ما این است که حرکت رو به جلو داشته باشیم و با توجه به سابقه‌ای که دارم، خودم هم باید فعال باشم.

 

رئیس کمیته مربیان استان تهران برنامه آموزش مربیان را هم مدنظر دارد؛ او در این باره می‌گوید: به جهت دانش افزایی مربیان و بالا بردن سطح آنها، کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنیم و مربیان فعال و برتر استان را به فدراسیون معرفی خواهیم کرد. هر فصلی یک مربی به عنوان مربی فعال انتخاب می‌شود. این کار انگیزه خود مربیان را هم برای ادامه کار و فعالتر شدن زیاد خواهد کرد.

 

فرجی تاکید کرد: هدف ما این است که مربیان تهرانی جایگاه اصلی خود را پیدا کنند و کسانی که زحمت کشیده و بازیکن سازی می‌کنند، به آنها بها داده شود و دیده شوند.

 

وی در پایان گفت: از پیشنهادات و نظرات اساتید و همکاران برای بهبود کارمان حتما استفاده خواهیم کرد و تلاش ما این است که از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

 

 

انتهای پیام/